Platební a dodací informace

PLATEBNÍ A DODACÍ INFORMACE

Po odeslání objednávkového formuláře stisknutím tlačítka Potvrdit objednávku, vám na email uvedený dorazí potvrzující email o přijetí vaší objednávky systémem. Poté přijatou objednávku v co nejkratším termínu zpracujeme spolu s vašimi případnými požadavky a odešleme vám na email finální objednávku s vyčíslením celkové ceny vč. poštovného a platebními údaji k odsouhlasení.

Platební možnosti
Převodem na účet vedený u Fio banky, a.s. V tomto případě je objednávka považována za platnou až po připsání celé částky na náš účet. Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky uvedené v potvrzovacím emailu.

Pro platbu převodem ze zahraničí platí stejná pravidla jako pro ČR, platební informace najdete v potvrzovacím emailu spolu s finální částkou vč. poštovného.

Jakožto přímý výrobci gumového a latexového oblečení, nedržíme skladem téměř žádné zboží. Se zhotovováním objednaného zboží začínáme po připsání peněz na účet a domluvení všech detailů zhotovení.

Doba zhotovení
Doba zhotovení pro všechny naše produkty ve standardních velikostech zavisí na aktualní vytíženosti naší dílny. Tato lhůta běží ode dne připsání peněz na účet a domluvení všech detailů zhotovení.

Dodací informace
Ke každé objednávce je účtováno poštovné a balné. Výše poštovného záleží na velikosti a hmotnosti objednávky, zvoleném způsobu platby a zemi určení. Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty nebo PPL případně DHL.

Přesné výše poštovného nejsou určeny, vždy se snažíme zasílat zboží co nejlevněji. Přesnou výši poštovného se dozvíte z emailu s finální objednávkou, která vám bude zaslána spolu s platebními údaji na vámi uvedenou emailovou adresu v objednávkovém formuláři.

Všechny objednávky zasíláme kompletní, tedy po zhotovení všech položek z objednávky.

Pohyb námi podaných zásilek lze sledovat ZDE https://www.17track.net (požadujete-li podací číslo zásilky neváhejte nás kontaktovat)


DISKRÉTNOST

Chráníme vaše soukromí.
Všechny naše zásilky posíláme v krabicích nebo obálkách prostřednictvím kurýrní služby. Na obálce je pouze vaše adresa jako příjemce a adresa odesílatele jakožto fyzické osoby plus nálepky dopravce s povinnými údaji. Na balíčku není uvedeno co je obsahem balíčku, ani název webu. Všechny zásilky ručně balíme a dáváme si záležet, aby vše bylo bezpečně zabalené tak, aby balíček v pořádku dorazil až k vám.